БЕР складається із правників, журналістів, спеціалістів-екологів, залучає до співпраці інших журналістів та неурядові організації, а також сприяє проведенню їхніх власних розслідувань та іншій діяльності, спрямованій на захист довкілля та здоров'я людей; попередження екологічних негараздів. Основні форми діяльності БЕР: розслідування, надання правової допомоги в сфері захисту екологічних прав, інформаційно-аналітична діяльність та допомога засобам масової інформації. Основними напрямками досліджень БЕР на даний час є небезпечні відходи (в тому числі їх транскордонне переміщення) та небезпечні виробництва, зміна клімату та викиди парникових газів, СОЗ, збереження біорізноманіття та запобігання незаконній торгівлі видами що зникають, збереження природно-заповідного фонду та інше.

Посібник "Журналістське розслідування на екологічну тему"

До Вашої уваги посібник "Журналістське розслідування на екологічну тему" - методичний посібник з теорією та прикладами проведення журналістських розслідувань на екологічну тематику (українською та російською).


Журналістське розслідування на екологічну тему. Практичний посібник (українською мовою)


Перегляд (без завантаження)
Завантажити файл (1 Mb)Журналистское расследование на экологическую тему. Практическое пособие (на русском языке, дополн.)

Скачать:
Журналистское расследование на экологическую тему (рус.) - 403.63 KB